# zostań w domu

Przypominamy, że w do końca marca 2020 zajęcia się nie odbywają…

# zostań w domu…

Co robić?

myśl pozytywnie, oddychaj, ćwicz, ruszaj się, jedz regularnie, wizualizuj wszystko to co potrzebne Tobie i światu.. dbaj o swoje zdrowie, dbaj o innych. Jeśli bardzo potrzebujesz ruchu, a nasze zajęcia pomagają Ci zachować dobrą formę także psychiczną… napisz… być może zrobimy sesję online.


Wspierajmy się! nie wypieraj lęku, nie wypieraj życia w całej jego pełni. Słyszałam takie piękne odniesienie do tego co teraz się dzieje…. że naszym dziadkom tamte czasy kazały iść na wojnę do okopów, my musimy zostać w domu…aż tyle. To wszystko prawda. Oni dali radę, dali nam życie, dali nam siłę. My też damy radę.

Pomyśl o tym wszystkim co przeszli nasi bliscy w czasach pierwszej, drugiej wojny i wcześniej. Pomyśl ile z nich umarło, ilu przeżyło. Poczuj że ponieśli życie dalej, do Ciebie…. i teraz Ty je masz razem z siłą przeżycia wszystkich pokoleń, które są za nami i dasz radę tak samo doskonale jak oni dali radę.

# zostań w domu i patrz na to co wokół Ciebie z miłością i wdzięcznością. Popatrz co jest naprawdę ważne. Miej czas podziękować sobie i światu. Swoim bliskim. I popatrz na historię świata… to też minie!

a poza tym.. myj ręce i uważaj na siebie i innych.

Napisz do nas jeśli jesteś chętny na zajęcia online.

Chcesz dołączyć do nas?

Masz pytanie?

+48 603 060 273

+48 793 385 445

jogabrzeg@gmail.com