Rozluźnij się

Poczuj ciało

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży – joga i świadomość ciała – 1 godzina: 110 zł.

Zapraszamy na zrównoważone indywidualne zajęcia dla kobiet w ciąży w Brzegu.  Zajęcia jogi i trening personalny dla kobiet w ciąży to program uwzględniający fizjologię i anatomię zmian w ciele kobiety podczas każdego z trymestrów ciąży łącznie z przygotowanie organizmu kobiety do porodu naturalnego oraz planowanego cesarskiego cięcia a potem sprawnego powrotu do dobrej kondycji po porodzie.

Indywidualne zajęcia ruchowe i terapeutyczne wspierające ciało kobiety w procesie zmian związanych z ciążą i porodem. Zajęcia oparte na metodologii jogi, pilates, stretchingu meridianowego, pracy z powięziami, rolowania, technik oddychania i mobilizowania przepon oddechowych, pracy z dnem miednicy i wielu metod relaksacji. Metody treningu personalnego dla kobiet w ciąży to odpowiednio zbalansowane wzmacnianie mięśni, które są kobiecie potrzebne do dobrego samopoczucia i kondycji.   Profilaktyka i zapobieganie rozstępowi mięśnia prostego w trakcie ciąży.

Zrównoważone elementy praca aerobowej niezbędnej do dobrego zdrowia w ciąży, w połączeniu z umiejętnym wzmocnieniem mięśni wraz z jednoczesnym rozluźnieniem struktur, których elastyczność jest niezbędna do porodu. Bezpieczne elementy jogi, wspierającej gibkość i sprężystość ciała, ulga dla kręgosłupa i wspomaganie wydolności układu krążenia. Praca i regeneracja dla dna miednicy, kręgosłupa, pośladków i bioder, ramion i klatki piersiowej a przede wszystkim chwila czasu dla siebie na relaks, wsłuchanie się w ciało i jego szczególne piękno w trakcie ciąży.

Elastyczność, delikatność i bezpieczeństwo  i relaks dla Pań w ciąży fizjologicznej.

Zapraszamy na zajęcia indywidualne – trening personalny dla Pań.

Dodatkowo w ramach programu dla Pań w ciąży oferujemy konsultacje doświadczonej położnej i doradcy laktacyjnego – Aleksandry Witkowskiej.

Prowadzimy także zajęcia indywidualne dla kobiet w ciąży, po porodzie, trening dna miednicy, zajęcia terapeutyczne i indywidualne dla osób po chorobie lub okresie rekonwalescencji, w szczególnej kondycji lub takich, które chcą mieć więcej przestrzeni dla siebie.

 

zdjęcie: Designed by Yanalya / Freepik oraz Designed by onlyyouqj / Freepik