O nas

JOGA & RELAKS

praca z ciałem i terapia ruchem

Cześć! 

Jestem Sandra. Wspólnie z Mariolą od 2016 roku prowadzę zajęcia jogi.

Razem z Mariolą prowadzimy zajęcia rozwojowe oparte o metodologi Jogi. 

W naszych zajęciach korzystamy z wielu inspiracji, dla wzmocnienia, elastyczności i relaksu. Z przyjemnością towarzyszymy uczestnikom naszych zajęć w zmianach, rozwoju i relaksie. 

Zapraszamy!

Sandra i Mariola

Nazywam się Sandra Krzywoszańska.

Jestem dyplomowanym naturoterapeutą.

Korzystam z wielu metod wspierania zdrowia i równowagi energetycznej. Prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe, dla których główną inspiracją jest JOGA. Dbam o wzmocnienie ciała, jego sprężystość i gibkość oraz balans pomiędzy aktywnością a bezruchem, czy świadomym relaksem. Pracuję z oddechem, pokazuję jak rozluźnić powięzie, wzmocnić strukturę i odpuścić napięcie. 

Z jogą spotkałam się po raz pierwszy w 2002 roku w Londynie, po powrocie do Polski uczyłam się Bartka Miklasa, brałam udział w Warsztatach ks. Joe Pereiry, Marci Monroe, Lois Steinberg a także Konrada Kocota, Pauliny Stróż, Agnieszki i Macieja Wieloboba i innych. W międzyczasie ukończyłam kurs instruktora Pilates i wiele innych interesujących szkoleń, które zasilają mój warsztat pracy. 

Czerpię wiedzę także z innych dziedzin takich jak Tradycyjna Medycyna Chińska, z którą spotkałam się po raz pierwszy w 1998 roku, ucząc się do od takich mistrzów jak Claude Diolosa, Matthias Hunecke, Jong Baik, Aaron Zizov i wielu innych. Ukończyłam 4 letnią szkołę Medycyny Chińskiej ( prowadzoną przez Matthiasa Hunecke ( Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie). Z tego obszaru widzę dużą użyteczność stretchingu meridianowego i zrozumienia ograniczeń i zasobów, jakie ma ciało każdego z nas. 

Jestem certyfikowanym terapeutą metody krzyżowo – czaszkowej. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które dają mi wiele narzędzi pracy terapeutycznej i energetycznej.

Prowadzę zajęcia grupowe joga, relaks i praca z ciałem i terapia ruchem. Wspieram na drodze rozwoju, pracuje z ciałem i duchem. Patrzę i słucham uważnie. 

Prowadzę autorskie zajęcia jogi, podczas których korzystam z wielu inspiracji. 

Wiedzę czerpię wielu obszarów z jogi, pilates, stretchingu meridianowego  a także pracy na powięziach i wielu innych technik.

Przez wiele lat intensywnej pracy z ciałem i rozwoju osobistego poznałam wiele metod pracy z ciałem, tańca i innych form ruchu wspierających harmonię i rozwój dla ciała i ducha.

Prowadzone przeze mnie zajęcia czerpią inspiracje z wielu poznanych  metod, które uważam za cenne i wartościowe.

W chwilach wolnych kocham taniec, jogę, narty i przestrzeń.